Zdraví hledejme v přírodě
domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMALZdraví hledejme v přírodě

Vítám vás

Čím víc má člověk laskavé srdce, tím více neumí unést bolest

Zajímá vás, zda hororová diagnóza vašeho zvířecího kamaráda znamená konečnou anebo doživotní péči o přežívající zvíře? Systém regenerace (uvedení do původního stavu) nabízí další možnosti léčby a i vyléčení.

Namátkou např. diabetes mellitus - cukrovka, epilepsie, selhávání ledvin, struvity koček, sarkoidóza koní, schvácení kopyt lichokopytníků a mnoho dalších je možné řešit a vyřešit regenerací. Nejen u zvířat, ale i u člověka. Samozřejmě záleží na stupni postižení a jak hluboký je patologický stav. Regenerace není všemocná, má své meze jako každá jiná léčebná metoda. Ale rozšiřuje terapeutické možnosti veterinárního lékaře a vhodně doplňuje klasickou terapii. Je vhodná i pro laické ošetření zvířete regeneračními preparáty. K tomu slouží poradna veterinárního lékaře a také expertní systém poraden pro on-line výběr preparátu.

Pro mé spolupracující klienty je osobní asistence a přístup k poradnám samozřejmostí. Pro ostatní zájemce jsou specializované poradny placené. Ale i v části pro nečleny je toho v nabídce nadstandardně. Část přístupná pro všechny je orientována na porozumění, jak funguje regenerace a jak pracovat s regeneračními preparáty. Součástí péče o zvířata je i výchova zvířat, psychosomatika a správné krmení. Mým cílem je zajistit nadstandardní služby a informace pro každého zájemce pro dobro pacienta. Ať jsou vám i vašim zvířecím průvodcům k užitku.

MVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D

Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

Ochrana osobníchúdajů

Autor L.Chmelař
© 2017 - 2020